У Кремлі спростували інформацію про переговори і домовленості з Україною щодо припинення ударів по енергетиці
Пєсков назвав «вкидом» матеріал Financial Times про те, Україна і Росія ведуть переговори про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі
Речник Кремля Дмитро Пєсков заперечив інформацію про домовленості з Україною щодо припинення ударів по енергетичній інфраструктурі, повідомляє «NV».
Під час брифінгу Пєсков назвав «вкидом» матеріал Financial Times про те, Україна і Росія ведуть попередні переговори про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі одна одної.
«Зараз дуже багато вкидів, які не мають відношення до реальності. Навіть найсолідніші видання не гребують тим, що ці вкиди здійснюють і такі публікації допускають», — стверджує він.
Читайте також: Україна та Росія ведуть переговори
У статті FT йшлося про те, що Київ прагнув відновити переговори за посередництва Катару, які були близькі до угоди в серпні, перш ніж були зірвані через Курську операцію.
За словами високопоставленого українського чиновника, Москва та Київ уже скоротили частоту атак на енергетику один одного за останні тижні в рамках домовленості, досягнутої їхніми розвідувальними службами.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі