У Кремлі заговорили про «нелегітимність» Зеленського
Згідно з позицією Володимира Путіна, Зеленський нібито “легітимністю не володіє”
В росії вкотре заявили про “нелегітимність” президента Володимира Зеленського та сверджують, що Україні потрібно буде провести вибори перед підписанням мирної угоди. Про це повідомляє голова Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров.
За словами Лаврова, перед підписанням мирної угоди між Києвом та Москвою для України “оптимальним варіантом” було б “проведення виборів”.
“Будемо дивитися, хто має легітимність з української влади. Нинішня конституція начебто дозволяє говорити про голову Верховної Ради, але оптимальним варіантом було б проведення виборів”, – заявив голова відомства.
Вн додав, що, згідно з позицією Володимира Путіна, Зеленський нібито “легітимністю не володіє”.
РФ регулярно ставить під сумнів легітимність Зеленського після завершення його конституційного п’ятирічного терміну 20 травня 2024 року. В Москві стверджують, що без проведення нових виборів його повноваження нібито втратили силу. Однак, українське законодавство чітко передбачає, що у воєнний час вибори не проводяться, а чинний президент продовжує виконувати свої обов’язки до інавгурації нового глави держави.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Прокуратура опублікувала відео моменту наїзду двох BMW на батька з дитиною у Львові
- Зеленський назвав збитки Росії від ударів по складах Wildberries
- У Львові молодик вбив військовослужбовця ТЦК молодшого сержанта Олександра Боднара
- У Львові водії двох BMW збили чоловіка та його доньку
Коментарі
А у нас юридично не війна, а безкінечне продовження військового часу щоб втриматися на троні.