У Криму школярі написали донос на восьмикласницю з Херсона
Обурюються, що дівчина ігнорує гімн росії...
У Криму написали донос на школярку з Херсона.
Як повідомляє «Кореспондент», дівчинка проігнорувала гімн Росії та намалювала в блокноті прапор України. Автор анонімки закликає витурити школярку та її батьків із Криму.
У проросійських телеграм-каналах Криму опубліковано анонімний донос на школярку з Херсона, яка зараз мешкає у кримському місті Красноперекопську: дівчинка проігнорувала гімн Росії та намалювала в блокноті прапор України.
«Я прошу міністерство освіти Криму, МВС республіки оперативно реагувати на таку інформацію. Місто Красноперекопськ, школа номер 5. Дитина у 8-А класі, приїхала з Херсона. Не приховує своє негативне ставлення до Росії та явно демонструє його. Діти знайшли малюнки та зняли відео, як вона демонстративно не встає під час гімну Росії. У школі, коли діти їй кажуть »Слава Росії«, вона відповідає »Слава Україні«. Діти починають обурюватися такою поведінкою, при цьому керівництво школи на це ніяк не реагує!» - йдеться у тексті доносу.
Повідомляється, що автор анонімки закликає витурити школярку та її батьків із Криму.
Як повідомлялося, на Банковій спрогнозували, коли буде звільнено Крим.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- На Вінниччині протестувальники побили керівника електромереж через відключення світла
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі