У Курській області загинув Герой зі Львівщини Микола Волошин
Вічна пам'ять!
Під час захисту України від ворога загинув стебничанин Микола Волошин. Про це інформує Дрогобицька міська рада.
Воїн народився 17 грудня 1974 року у Стебнику. Закінчив ЗОШ №7, згодом Підбузьке училище. Працював у санаторії «Шахтар».
Микола долучився до лав Збройних Сил України та виконував бойові завдання з захисту України – з 25 січня 2024 року. Був навідником-оператором 2 механізованої роти вч А0372.
Микола загинув 27 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання в Курській області.
У захисника залишились дружина та двоє дітей, брат та сестра.
Завтра, 10 вересня, о 10:30 у храмі Успіння Пресвятої Богородиці розпочнуть чин похорону.
Після храму тіло захисника повезуть на центральний майдан Шевченка для загальноміського прощання та на кладовище по вулиці Володимира Великого, де тіло воїна знайде вічний спочинок.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі