У Києві 3-річна дитина випала з 16 поверху через відкрите вікно з москітною сіткою (фото)
5.08.17 приблизно о 8:30 за адресою вул.Бикова, 12, трьохрічна дитина випала з вікна квартири на 16 поверсі. Дівчинка випала через відкрите вікно, на якому була москітна сітка, яка і не витримала вагу дівчинки. Про це повідомляє Київ.Оперативний.
Дівчинка прокинулася вранці, коли всі спали, підійшла до відчиненого вікна і сперлася руками на москітну сітку. Та не витримала ваги і дитина випала. Медики, які прибули за викликом, констатувати смерть, повідомляє поліція Києва. При цьому на лінію 102 зателефонували сусіди. Вони побачили дитину біля будинку, поруч лежала москітна сітка. Про це пише InfoResist.
Довідково: Зверніть увагу, що москітна сітка створює лише ілюзію надійності і опори для малюка. Коли він упреться ручками в сітку, щоб краще роздивитися навколишній світ за вікном, він може випасти разом з сіткою, так як кріплення москітної сітки розраховані максимум на п'ять кілограм.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Зеленський заявив про 5 російських сценаріїв розширення війни через північ України
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- Військовий ЗСУ та експерт назвали ознаки підготовки до ймовірного наступу з Білорусі
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
Найчитаніше
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- Загинув військовослужбовець з Львівщини Андрій Мельник
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
Коментарі