У Києві, біля МВС та офісу Президента, вимагають відставки Віконського (ВІДЕО)

ол
ол

Сьогодні, 15 листопада, у Києві, біля Міністерства внутрішніх справ, а також Офісу президента України, львівські ветерани АТО та громадські активісти влаштували акцію протесту проти поліцейського свавілля. Про це повідомив один з організаторів, голова ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

Протестувальники вимагають відставки очільника поліції Львівщини, полковника Василя Віконського.

Нагадаємо, Василь Віконський визнав усю провину за силовий розгін поліцією, 21 вересня 2019 року, мешканців області, шахтарів та учасників російсько-української війни, які протестували проти ввозу російського вугілля, на залізничній станцій біля м. Соснівка.

Вимогу про відставку Віконського вже підтримали голова ЛОДА, Громадська рада при ЛОДА, депутати ЛОР, депутати Червоноградської міськради, жителі міст Соснівка, Червоноград, Сокаль та інших населених пунктів Львівщини, а також учасники бойових дій.

Однак, на даний момент Василь Віконський перебуває на посаді. Неодноразові акції на Львівщині ніякого результату не дали, відповідно активісти висловили своє незадоволення безпосередньо в Києві.

https://www.youtube.com/watch?v=3o4mD33WAvA&feature=share&fbclid=IwAR3PtO628OBjOC7lqxrG7DxbMiW3mtbwNy6AgQixKbbbad62cjG5w6WQa6k