У Києві біля пам'ятника Шевченка відбувається антивладний протест (ФОТО,ВІДЕО)

97_main
97_main

У Києві в парку Шевченка сьогодні передбачені були урочисті заходи до дня народження Тараса Шевченка за участі президента Петра Порошенка.


Цього ж дня представники різних організацій анонсували декілька акцій протесту. Представники поліції оточили по периметру парк Шевченка.


Про це повідомляє один з учасників подій Петро Рух на своїй сторінці у facebook.Територію парку оточили представники  Служби безпеки та Нацгвардія. Про це повідомляє кореспондент Громадського.


На всі входи до парку розставили металеві рамки, а силовики нікого не пропускали. Біля парку зібралися декілька груп людей, дехто з них у камуфльованій формі Збройних сил України, попадаються представники з шевронами батальйону «Донбас» у чорній формі.[caption id=«attachment_49576» align=«alignnone» width=«399»] Фото: glavcom[/caption]

Вони заявили, що зібралися висловити свій протест проти дій влади, зокрема проти президента України Петра Порошенка, відповідно їх не пропускали.


Як повідомили згодом, декілька груп людей пройшли вулицею Володимирською та, все ж прорвались до пам'ятника, перестрибнувши через паркан.


Нині біля пам'ятника Шевченку вібдувається мітинг проти дій влади: парламенту та президента. 


Жодних сутичок поки не було.


Стрім протестної акції веде Дмитро Гутман


varta1.com.ua: Новини