У Києві, через 30 років будівництва, відкрили проїзд Подільським мостом (ФОТО)
Тож відсьогодні Подільсько-Воскресенським мостом вже поїхали легкові автівки та міський громадський транспорт
Сьогодні, 1 грудня, у Києві для проїзду відкрили Подільсько-Воскресенський міст, який почали зводити ще у 1993 році. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.
Для транспорту зараз доступні чотири смуги - дві в напрямку лівого берега та дві в напрямку правого берега. Мостом уже курсують нові автобусні маршрути. При цьому для громадського транспорту обладнано зупинки. Всі роботи з благоустрою мають завершити до кінця поточного року.
"Наразі вже є проїзд основною частиною з Троєщини вздовж швидкісного трамвая, який виходить на Подільський міст. Цей транспортний вузол об'єднує три види транспорту - трамвай, автобус, міська електричка. До кінця року будуть проводитися роботи з благоустрою для безбар'єрності, щоб цей пересадочний вузол був повноцінним і комфортним", - розповів директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор в ефірі телеканалу "Київ24".
Наразі цим мостом можуть їздити тільки легкові авто та громадський транспорт. Вантажівки запустять тільки після того, як з'являться прямий виїзд і з'їзд, і вже тоді варто очікувати появу метро.
У свою чергу прес-служба КМДА повідомила, що на міст можна заїхати:
- з правого берега – з вул. Набережно-Хрещатицької, а виїхати – на вул. Петра Вершигори;
- з лівого берега заїзд – з вул. Петра Вершигори, виїзд – на вул. Набережно-Рибальську.
Довідково:
Подільський мостовий перехід – двоярусна споруда, що складається з трьох мостів та естакад, які їх з'єднують. На верхньому ярусі мають розмістити 6 смуг автомобільного руху, а на нижньому – готова естакада для метро на Троєщину з трьома станціями.
Об'єкт будуть 30 років. У 1993 році Кабмін схвалив документацію щодо будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Запланована довжина мосту була 7,04 км. Побудувати його збиралися до 2002 року.
Підготовчі роботи розпочали в 1996 році. Через рік будівництво призупинили у зв’язку з браком фінансування. У 2011 році вдалося здати в експлуатацію першу чергу моста, а також відкрити рух по Гаванському мосту і естакаду на вулиці Набережно-Хрещатицька.
У 2016 році КМДА перезатвердила проєкт будівництва.
У січні 2019 року київський міський голова Віталій Кличко заявив, що за умов належного фінансування потрібно приблизно 1,5-2 роки, щоб запустити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст.
У жовтні 2022 року Київрада виділила на добудову Подільсько-Воскресенького мосту додаткові 183 мільйони гривень з місцевого бюджету.
varta1.com.ua: Новини
У пожежі на Рівненщині постраждала 3-річна дитина (ФОТО)
Дівчинку працівниками швидкої медичної допомоги було госпіталізовано до лікарні
На Полтавщині загинула 9-річна дівчинка, яку напередодні розшукували родичі
Тіло дитини виявили у водоймі. Поліція встановлює обставини трагедії
Шмигаль розповів, чи можливо зараз відкрити небо над Україною
П’ятнадцять цивільних аеропортів України було пошкоджено після повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Замість зниження мобілізаційного віку Генштаб пропонує інший варіант
- На Львівщині у ніч на Андрія хлопці зробили збитки (ФОТО, ВІДЕО)
- "Львівобленерго" опублікувало графік відключень світла на неділю, 1 грудня
- Німецький генерал прогнозує окупацію українського міста
- У Раді озвучили, скільки чоловіків віком від 25 років, підлягають мобілізації
Коментарі