У Києві через зауваження на автобусній зупинці юнак зарізав чоловіка (фото)
Подія сталася вдень 10 лютого, біля станції метро “Чернігівська”. Про те, що на зупинці громадського транспорту перебуває чоловік з ножовими пораненнями, поліцейським повідомили лікарі швидкої. Згодом на місці події медики констатували смерть пораненого. Про це повідомляє Патрульна поліція України.
Дорогою на місце виклику охоронці порядку отримали орієнтування. Очевидці повідомляли, що невідомий, який наніс ножове поранення потерпілому, попрямував в сторону автостанції біля метро “Чернігівська”. Це чоловік в чорній куртці з жовтими вставками.
На вулиці Мурманській екіпаж патрульних помітив громадянина, схожого за прикметами. Він зайшов в один з будинків. Охоронці порядку чоловіка зупинили. Під час спілкування з інспекторами та проведення поверхневої перевірки, той розповів, що має при собі ножа, і зізнався — це він скоїв напад на чоловіка біля станції метро “Чернігівська”.
Ймовірного вбивцю патрульні поліцейські негайно затримали. На місце охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу.
Попередньо: між двома чоловіками виникла суперечка на зупинці громадського транспорту. Після чого один з них пішов до магазину поблизу, купив кухонного ножа, повернувся на місце та наніс декілька ударів ножем своєму опоненту.
Як вдалося дізнатися Вартовим.Еспресо, у черзі на маршрутку виник конфлікт. За словами очевидців, чоловік намагався пройти до автобуса без черги.
Один з чоловіків, які стояли в черзі, зробив зауваження іншому пасажирові. Після штовханини чоловік, який намагався сісти в автобус без черги, дістав ніж і вдарив свого опонента в серце.
Зараз у справі розбираються слідчі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі