У Києві чоловік понад півтора року отримував пенсію померлої бабусі

Гроші підозрюваний перераховував на власний картковий рахунок

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Києва у шахрайстві.

Досудовим розслідуванням установлено, що 32-річний чоловік, маючи повний доступ до додатку «Ощад 24/7» своєї бабусі не повідомив пенсійний фонд про факт її смерті та протягом 19 місяців отримував бюджетні кошти у вигляді пенсійних виплат, які надходили щомісяця. Гроші підозрюваний перераховував на власний картковий рахунок.

Чоловік завдав державі в особі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області збитки у розмірі близько 230 тис. грн.

Читайте також: Україна має поступитися РФ територіями в обмін на гарантії безпеки, - радник Трампа

Викриття протиправної діяльності здійснювалося слідчими та оперативними працівниками ВП №1 ГУНП у Чернігівській області.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

ПБ
Петро Бурин

А скільки збитків завдали державі прокурори -інваліди, які дальше жирують на шиї платників податків і реакції влади за шахрайство і злодійство ніякої.

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю