У Києві лікарці оголосили підозру через смерть 7-річного пацієнта у стоматології

Проведені експертизи підтвердили, що смерть настала внаслідок гострої серцевої недостатності

У Києві ювенальні прокурори повідомили про підозру лікарці-анестезіологу однієї з приватних стоматологічних клінік у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті семирічного хлопчика. Про це інформує Офіс генерального прокурора.

Трагедія сталася у березні 2025 року, коли дитині проводили стоматологічне лікування під загальною анестезією.

Під час введення препарату у семирічного пацієнта раптово зупинилося серце. Незважаючи на реанімаційні заходи, дитину врятувати не вдалося - хлопчик помер.

Проведені експертизи підтвердили, що смерть настала внаслідок гострої серцевої недостатності.

Причиною стало введення препарату, який був суворо протипоказаний дитині через наявне захворювання. Це свідчить про порушення медичних протоколів з боку фахівця.

39-річній лікарці-анестезіологу інкримінують неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило смерть дитини (ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України).

Міністерство охорони здоров'я України вже відреагувало на інцидент, анулювавши ліцензію медичного закладу, де сталася трагедія. Слідство триває.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим