У Києві п’яний водій прикинувся пасажиром і зобразив напад епілепсії (фото, відео)
Вночі, 10 жовтня, на перехресті вулиці Мурманської та Броварського проспекту, у Києві, патрульні зупинили «Volkswagen Transporter» без увімкненого світла фар. За словами лейтенанта поліції Олега Вовнянка, під час патрулювання він побачив мікроавтобус без включених фар. Патрульні вирішили зупинити транспортний засіб, проте водій спочатку дав газу, але потім зупинився. Про це, з посиланням на видання «Інформатор», йдеться на сайті «Факти».
Вийшовши з автомобіля, поліцейські побачили, що водій пересів на пасажирське сидіння. Коли вони підійшли ближче, то чоловік прикинувся, сплячим. Спроби розбудити результату не дали, а через кілька хвилин з рота чоловіка почала йти піна. Щоб надати йому допомогу, поліцейські розбили скло і викликали «103». Прибувши, медики встановили, що чоловіка звуть Роман, і ніякого нападу епілепсії у нього немає.
У Романа були присутні ознаки алкогольного сп’яніння. При цьому він заперечував, що сидів за кермом, а водій втік до лісу. Однак, патрульні бачили, як Роман пересідав з водійського сидіння. До того ж, чоловік поводився неадекватно і кидався на поліцейських. Тому довелося вдягти на нього кайданки.
Роману неодноразово пропонували пройти тест на драгері, але той відмовився. У зв’язку з цим на нього склали два адміністративні протоколи за керування транспортним засобом у нетверезому стані та вимкнені фари.
https://youtu.be/EQAcr9TQob8
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі