У Києві правоохоронці вилучили контрабанду комплектуючих до бойових літаків (фото)

Screenshot_2
Screenshot_2

СБУ запобігла контрабанді до країни-агресора комплектуючих до військово-транспортних літаків АН-72 і АН-74. Про це інформує Служба безпеки України.

Зловмисники, використовуючи підроблені товарно-супровідні документи, без отримання відповідних дозволів та погоджень Державної служби експертного контролю, здійснили протиправне оформлення військових авіаагрегатів на митно-вантажному складі в аеропорту «Київ» (Жуляни).

За інформацією спецслужби, обладнання ділки планували надіслати замовникам, які діяли в інтересах Міноборони РФ. До «клієнтів» вантаж мав дійти через треті країни.

Під час проведення спецоперації у зоні діяльності митного посту аеропорту «Київ», а також обшуків у складських приміщеннях та за місцями проживання фігурантів справи у Києві, правоохоронці вилучили комплектуючі до бойових літаків, митну і технічну документацію, яка доводять планування протиправних поставок.

Безпосередньому виконавцю оборудки здійснено повідомлення про підозру у порушенні порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експертному контролю.