У Києві судитимуть лікарку через смерть 8-річної дівчинки

Новини

Замість термінової допомоги дитині діагностували звичайне ГРЗ - за кілька годин дівчинка померла в реанімації.

Ювенальні прокурори Оболонської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо колишньої лікарки приймального відділення дитячої лікарні. Слідство встановило, що медична помилка призвела до фатальних наслідків. Про це повідомляє прокуратура Києва.

8-річну дівчинку привезла до лікарні «швидка» зі скаргами, що прямо вказували на ураження дихальних шляхів. Однак лікарка не провела необхідну діагностику, встановила діагноз «ГРЗ» та призначила звичайне лікування.

Стан дитини погіршився миттєво. Вже за кілька годин дівчинку перевели до реанімації у стані клінічної смерті, врятувати її не вдалося.

«Експертиза підтвердила, що дитина померла від вірусно-бактеріального сепсису на тлі гнійної пневмонії. Слідство вважає, що неналежне виконання обов'язків лікаркою має прямий зв'язок зі смертю дівчинки», - зазначають у відомстві.

Дії медикині кваліфікували за ч. 2 ст. 140 КК України. Наразі обвинувачена вже звільнена з лікарні, а її подальшу долю вирішить суд.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. В Україні з 1 жовтня хочуть припинити мобілізацію чоловіків старше 50 років
  2. Путін уточнив, скільки ще триватиме війна
  3. Сибіга поспілкувався з главою МЗС Ірану щодо деескалації після звинувачень на адресу Зеленського
  4. Зеленський відреагував на масований ракетний удар по Україні
  5. Сьогодні на Львівщині поховають шістьох військових загиблих на війні

Найчитаніше

  1. В Україні з 1 жовтня хочуть припинити мобілізацію чоловіків старше 50 років
  2. Росія ракетами вдарила по Львову
  3. "Шахеди" можуть стати справжнім кошмаром для Львова і Волині: названо умову
  4. У Львові триває рятувальна операція на місці російських ударів ракетами (ФОТО, ВІДЕО)
  5. Поліція шукає очевидців ДТП, внаслідок якої загинула жінка у Львові