У Києві у ДТП загинули двоє працівників "швидкої" (фото)
Ще одна людина отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована. За цим фактом розпочато кримінальне провадження. Про це інформує відділ комунікації поліції Києва.
Вчора, о 21:33 год., до столичної поліції по спецлінії «102» надійшло повідомлення про транспортну пригоду зі смертельними наслідками, на перехресті бульвару Перова та проспекту Ватутіна. За викликом негайно виїхали екіпажі патрульної поліції та слідчо-оперативна група з розслідування ДТП столичного главку.
Попередньо було з’ясовано, що на проїжджій частині відбулось зіткнення «Пежо 308» з автомобілем швидкої медичної допомоги, який рухався на червоний сигнал світлофора з проблисковими маячками і звуковим сигналом.
У результаті автопригоди, 60-річний водій спецтранспорту отримав тілесні ушкодження, від яких помер під час госпіталізації. Крім того, 23-річна фельдшер «швидкої» також померла від травм у лікарняному закладі. Ще одного постраждалого фельдшера з травмами різного ступеню тяжкості доправили до лікарні для надання необхідної медичної допомоги.
Слідчими поліції Києва за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть кількох осіб) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до 3-х років або без такого.
У рамках розслідування з’ясовуються всі обставини та механізм цієї транспортної пригоди.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі