У Києві військовий у СЗЧ підірвав у квартирі гранату
Коли на кухні перебувало троє чоловіків, зловмисник під час раптового конфлікту підірвав гранату Ф-1
Вчора, 13 лютого, близько 02:00 години у одній із квартир в Оболонському районі столиці чоловік підірвав гранату. Про це інформує Відділ комунікації поліції Києва.
29-річний військовослужбовець, який перебуває у СЗЧ, прийшов у гості до товариша, де вони в компанії із семи осіб вживали спиртні напої.
У подальшому, коли на кухні перебувало троє чоловіків, зловмисник під час раптового конфлікту підірвав гранату Ф-1. Внаслідок вибуху загинув 45-річний власник помешкання. Ще один гість – 36-річний місцевий житель був госпіталізований.
Поліцейські затримали фігуранта в порядку ст. 208 КПК України. Він також дістав осколкові поранення ноги й наразі перебуває під наглядом лікарів та правоохоронців.
Слідчі Оболонського управління поліції за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури в оборонній сфері Центрального регіону оголосили зловмисникові про підозру за ч. 2 ст. 15 п. 1, 5 ч. 2 ст. 115 ККУ – замах на вбивство двох або більше осіб та за п. 5 ч. 2 ст. 115 ККУ – умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб.
Санкція передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Сирський вважає, що РФ хоче створити “буферну зону” на півночі України
- росія атакувала Україну 41 ракетою, 23 - влучили
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
- У прокуратурі повідомили деталі ДТП на Львівщині з трьома загиблими (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі