У Києві внаслідок російського обстрілу пошкоджено будинок відомого футболіста (ВІДЕО)
Спортсмен опублікував фотографії руйнувань, які сталися під час масованого обстрілу.
Під час нічної масованої атаки російських військ на столицю постраждав будинок українського футболіста, гравця збірної України та лісабонської «Бенфіки» Георгія Судакова. Спортсмен повідомив про це у своїх соцмережах, опублікувавши фото пошкоджень.
"Йо**** орки, приліт в наш будинок… Вони будуть казати, що в моєму будинку зберігають військову техніку))", — написав Судаков, підкреслюючи безглуздість та цинізм російської пропаганди.
До слова, нічний обстріл завдав значних руйнувань у Святошинському та Дарницькому районах столиці. Російські дрони влучили в багатоповерхівки, спричинивши пожежі та руйнування. За останніми даними, загинуло троє людей, серед них немовля, а ще 13 отримали поранення.
varta1.com.ua: Новини
За 50 км від українського кордону у Польщі впав неідентифікований безпілотник (ФОТО)
Українські військові експерти ідентифікували об'єкт як російський дрон-приманку «Гербера».
У бюджеті немає коштів на підвищення зарплат освітянам - Лісовий
Наступного року педагоги матимуть додаткову надбавку в розмірі 2 тис. грн, однак цього недостатньо для виконання закону.
Директор ліцею на Черкащині пояснив, чому на лінійці включили пісню з матюками
Керівництво ліцею назвало інцидент "випадковою помилкою" та провело внутрішнє розслідування.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- Двох молодих воїнів-львів’ян проведуть завтра в останню земну дорогу у Львові
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
Коментарі