У Києві водій тричі вистрілив в іншого керманича та втік
Зловмисник тричі вистрілив у свого опонента через суперечку за пріоритет на дорозі, після чого втік і переховувався на дачі в Київській області.
Столичні правоохоронці затримали киянина, який під час конфлікту на дорозі в Оболонському районі вчинив стрілянину та важко поранив іншого керманича. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції у місті Києві.
Слідчі з’ясували, що між двома водіями виникла словесна суперечка через те, хто мав перевагу в русі на дорозі. Під час сварки один із учасників дістав пістолет і здійснив три постріли у бік свого 41-річного опонента, після чого швидко втік з місця події. Внаслідок інциденту постраждалий отримав вогнепальне поранення в живіт - його госпіталізували до лікарні.
Для розшуку стрільця у столиці негайно ввели спеціальну поліцейську операцію. Оперативники разом із аналітиками кримінального аналізу встановили особу зловмисника та з'ясували, що він переховується на території однієї з дач у Київській області.
За силової підтримки бійців спецпідрозділу КОРД правоохоронці провели обшук у помешканні фігуранта, вилучили зброю та затримали його в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі Оболонського управління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури вже повідомили затриманому про підозру за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї або іншого предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень). За скоєне фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Румунія визнала російське походження дрона, який влетів у багатоповерхівку в Галаці
Внаслідок того інциденту в будинку спалахнула пожежа, а двоє людей зазнали поранень.
Росіяни поширюють чергову брехню про нібито нові обстріли ЗАЕС зі сторони України
Окупанти звинуватили українських військових в ударі по транспортному цеху станції, внаслідок якого буцімто згоріли цивільні автомобілі та автобуси.
В Україні випробують у бойових діях людиноподібних роботів із США
Американські машини вже підтвердили здатність перевозити небезпечні вантажі та виконувати логістичні завдання на фронті, зменшуючи ризики для життя військових.
Коментарі