У Києві викрили групу з 16 наркодилерів, які постачали кокаїн із Латинської Америки
Зловмисники щомісяця заробляли майже пів мільйона доларів, маскуючи товар у пачках із серветками
СБУ та Нацполіція ліквідували масштабну злочинну організацію, яка налагодила міжнародний канал контрабанди важких наркотиків. Під час спецоперації у столиці одночасно затримали організатора та 15 учасників угруповання. Зловмисники постачали в Україну гуртові партії кокаїну безпосередньо від латиноамериканських наркокартелів. Про це повідомляє Служба безпеки України.
Для розфасовки наркотиків у промислових масштабах ділки орендували кілька квартир у різних районах Києва. Кокаїн пакували у зіп-пакети та маскували під упаковки з вологими серветками. Замовлення доставляли клієнтам на власних авто під виглядом таксі, а покупців знаходили через анонімні Telegram-канали.
Під час 55 обшуків правоохоронці вилучили понад 2 кг готового до збуту кокаїну, банківські картки та чорнові записи. Організатором схеми виявився 40-річний рецидивіст із Херсонщини. Наразі всі затримані перебувають під вартою, їм загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поляків у ЗСУ звільнили від кримінальної відповідальності
У разі невиконання цієї вимоги передбачена відповідальність — штраф або позбавлення волі строком до двох років
Львівщина отримає державне фінансування на підготовку критичної інфраструктури до наступної зими
Йдеться про додаткові джерела живлення для об’єктів тепло- і водопостачання, а також децентралізацію теплопостачання
На Львівщину намагались ввезти незадекларовані ноутбуки
Під час огляду митники виявили, що ноутбуки були заховані у багажному відділенні автомобіля
Найкоментованіше
- Зеленський назвав ціль нової російської операції проти України
- Зеленський назвав нові цілі ударів росії по Україні
- В українських школах будуть уроки про гуманне ставлення до тварин
- У Львові після ДТП загорілися два мотоцикли, є постраждалі (ФОТО/ВІДЕО)
- На Львівщині поліція перевіряє повідомлення про отруєння собак (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Львові після ДТП загорілися два мотоцикли, є постраждалі (ФОТО/ВІДЕО)
- Експертиза підтвердила, що прапор з відеоверифікації у Monobank був таки російським
- Увага! У Львові чоловіки у військовій формі скоювали напади на неповнолітніх
- Українську блогерку оштрафували на 5,3 млн грн
- Увага! На Львівщині безвісти зник чоловік
Коментарі