У Києві запустили 5G
Запуск 5G у Києві – це ще один важливий крок до сучасної телеком-інфраструктури України
Після успішного тестування технології 5G у Львові, Бородянці й Харкові відтепер пілотний проєкт 5G запустили у столиці України. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації України.
Звʼязок нового покоління працюватиме в центральній частині Києва – від Майдану Незалежності до Бессарабської площі. Крім цього, мобільні оператори розгорнули додаткові локації, де вже можна зловити 5G.
Раніше технологію вже успішно протестували у Львові, Харкові та Бородянці. Тепер тестування переходить на рівень столиці, а після Києва пілотну мережу розширять на Одесу.
"Запуск 5G у Києві – це ще один важливий крок до сучасної телеком-інфраструктури України. Ми вже бачимо результати пілоту: майже 1,5 мільйона українців протестували нову технологію, під час випробувань швидкість передавання даних сягала понад 1 Гбіт/с, а середня швидкість становила близько 600-700 Мбіт/с. Наше завдання зараз – якісно протестувати технологію 5G, щоб після завершення воєнного стану масштабувати її по всій країні", – повідомив заступник міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури Станіслав Прибитько.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У ДТП на Хмельниччині вантажівка збила жінку, яка перетинала дорогу за межами пішохідного переходу
У ДТП пішохідка отримала травми, від яких загинула на місці події
Україна запускає виробництво артсистем Light Gun за британською ліцензією на українських підприємствах
Компанія BAE Systems підписала ліцензійну угоду, яка відкриває шлях до виготовлення британських артилерійських систем Light Gun на українських підприємствах
Держетнополітики підтвердила зв'язок Почаївської лаври з РПЦ
У 2003 році шість об'єктів Почаївської Свято-Успенської лаври в Тернопільській області передали у користування УПЦ МП до 1 січня 2052 року
Коментарі