У Києві затримали блогера, який знімав відео у поліцейській формі
Чоловік пародіював роботу правоохоронців заради популярності в соцмережах, проте тепер йому загрожує штраф у 34 тисячі гривень
Столичні правоохоронці викрили 36-річного киянина, який публікував у мережі провокативні ролики в образі працівника поліції. Про це повідомляє поліція Києва.
На відео чоловік у повному однострої демонстрував зухвалу поведінку та вживав нецензурну лексику, імітуючи діяльність поліцейських.
Як з’ясувалося, затриманий не має жодного стосунку до Національної поліції. Свою сторінку він використовував для просування послуг із ремонту електроніки, а форму вдягнув виключно заради «хайпу» та нових підписників. Чоловік зізнався, що не очікував на суворі правові наслідки за такі розваги.
За незаконне використання поліцейської символіки та однострою на правопорушника склали адміністративний протокол. Санкція статті передбачає стягнення до 34 тисяч гривень.
varta1.com.ua: Новини
У Львові затвердили оновлену відзнаку «Залізний Лев»
Дизайн нагрудного знака змінили після консультацій з експертами, залишивши три основні категорії отримувачів
Слідчі викрили схему привласнення квартир у Львові на 5 млн грн
Зловмисниці підробляли заповіти та видавали себе за родичок померлих власників, обираючи жертвами одиноких людей
Парламент прийняв закон про відпустку для військових та звільнених з полону
Парламент підтримав законопроєкт №14092, який гарантує захисникам право на тривалий відпочинок без додаткових умов
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі