У Києві злісний боржник комуналки розстріляв сусіда, потерпілому необхідна кров (ВІДЕО)

ryshnutsya
ryshnutsya

У столиці крадій електрики відкрив вогонь на свого сусіда. Про це повідомляє «Київ Оперативний», на своїй сторінці у «Facebook», з посиланням на свідка інциденту.

У середу, 6 листопада, пізно ввечері у житловому будинку на вулиці Чаадаєва, що на Борщагівці, сусіди конфліктували з чоловіком, на якого подавали навіть у суд щодо несплати грошових коштів за  електрику. Злісний боржик у відповідь розпочав стрілянину по прибулих.

«У нас в будинку сталася біда — підстрелили сусіда. Виживе чи ні, поки не ясно. Шанси близькі до нуля. Стріляв сусід, який крав у нашому будинку у всіх електрику, не платив за квартиру багато років, і через нього нам не включали тепло. Сусіди зібралися, щоб поговорити з ним, а той почав стріляти… Дуже прошу підтримки колег, оскільки, знаючи сусіда, можуть спустити. А жити з таким придурком поруч боюся», — написала місцева журналістка Світлана Панюшкіна.

Місцеві мешканці також додали, що на сусіда вже подавали в суд, але це виявилось даремно. Електрик відрізав його квартиру від загального стояка й поставив пломби. Неблагополучний сусід, зірвавши пломби, знову підключився до сусідів.

Внаслідок «сварки», 40-річний Микола Бугайов, юрист за професією і член правління ОСББ, отримав вогнепальне поранення ноги, його госпіталізовано (він втратив багато крові), а 48-річного стрілка затримали правоохоронці.

Нападником виявився Олексій Берестецький. Чоловік  з Луганська та є головою правління «Центр соціальної інтеграції інвалідів «Благо».

https://youtu.be/FnMIQkBsdG8