У Києві зняли на відео, як чоловік застряг у вікні автобуса тікаючи від працівників ТЦК (ВІДЕО)

На відео видно, як чоловік застряг у вікні автобуса, а люди у військовій формі намагаються затягнути його назад до салону

У Києві зняли на відео, як на мосту Патона пасажир автобуса намагався втекти від працівників ТЦК та СП, але застряг у вікні.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на столичні телеграм-канали.

«Чувак застряг у вікні автобуса, тікаючи від ТЦК. Міст Патона, ранкова обстановка», — йдеться в заяві пабліка «Киевский Движ».

За даними телеграм-каналу «Труха», чоловіка везли на розподілення до Житомира. Під час затору він почав тікати, але його затягнули назад в автобус. На опублікованому у Мережі відео видно чоловіка, який застряг у вікні автобуса: нижня частина його тіла в салоні, а верхня — назовні. Чоловіки у військові формі наполягають, аби пасажир заліз назад до салону та тягнуть його за ногу.

Читайте також: Українцям обіцяють призначення окремого офіцера, який відатиме мобілізацією

Наразі подробиці події не відомі. У київському Територіальному центрі комплектування також не коментували ситуацію.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

З
ЗСУ

Щоб не загинути треба проходити навчання . За три роки війни вже можна було навчитися знищати ворога рашку!

І
Іван

Його треба направити в 3 штурмову . Готовий спецназівець.

С
Сашко

А може він спішив на я Фронт ,захищати Україну?

Х
Хтось

Це так патріотично. Тягнути людей на забій, вибачте, в армію. Карма всерівно буде. Від неї ніде не втечете!

Т
тцк

Бореться за життя

А
АвТ

Хто не скаче той москаль!

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині