У легіоні «Свобода Росії» розповіли, коли знову почнеться військова операція в рф

Легіон взяв тактичну паузу та займається нарощенням чисельності свої рядів

ФОТО: ілюстративне

Як тільки-но керівництво Легіону «Свобода Росії» ухвалить рішення про необхідність проведення військової операції на території росії, операцію буде проведено. Про це в інтерв'ю УНІАН заявив радник з питань комунікації російської опозиції і Легіону «Свобода Росії» Олексій Барановський.

Він зазначив, що громадяни рф, які воюють у Збройних силах України, готуються до повалення в росії путінського режиму.

Легіон «Свобода Росії» голосно заявив про себе в травні - початку червня поточного року рейдом на територію російської федерації, зайнявши прикордонні села в Бєлгородській області рф і вступивши в бій зі Збройними силами рф.

 «Ми взяли тактичну паузу. Зараз головне завдання - наростити чисельність наших рядів. Після походів в Бєлгородську область рф був величезний сплеск, прийшло багато заявок від бажаючих приєднатися до легіону. Але процес обробки цих заявок дуже повільний, тому що серед добровольців можуть бути люди, заслані російськими спецслужбами», - заявив Барановський.

Він наголосив, що люди, які виявили бажання вступити до лав легіону проходять ретельну перевірку.

Нагадаємо, раніше легіон «Свобода Росії» заявляв, що готується атакувати Москву.

«Проводяться дуже ретельні перевірки документів претендентів, перевірка на детекторі брехні, розмови з психологом. Важливо, щоб добровольці були дійсно ідейні і мотивовані. Щойно керівництво легіону ухвалить рішення, що час проводити військову операцію на території росії, вона буде проведена», - заявив Барановський.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також