У лікарні помер 53-річний солдат зі Львівщини (ФОТО)

Рух кортежу з домовиною пролягатиме зі Львова до рідного села захисника

У четвер, 25 травня, у лікарні помер житель села Артасів, 53-річний солдат Гидз Володимир Володимирович. Про це повідомляє Куликівська селищна рада.

 Рух кортежу з домовиною Героя відбуватиметься у вівторок, 30 травня, зі Львова до села Артасів.

Зустріч у смт Куликів відбудеться орієнтовно 11:00 — 11:30, у селі Артасів о 12:00.

Чин похорону за загиблим військовослужбовцем розпочнеться у вівторок, 30 травня, о 12:00 на подвір’ї Героя у селі Артасів на вулиці Яремчука, 117.

Раніше повідомлялося, що на Львівщині через усе місто живим коридором востаннє провели додому Героя (ФОТО).

Після церемонії прощання процесія вирушить до церкви Святої Параскевії.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів