У лікарні в Брюховичах добудують ще один поверх і басейн (ФОТО)

У міськраді показали, який вигляд матиме лікарня

ФОТО: ЛМР

Виконавчий комітет міськради Львова у вівторок, 1 серпня, затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію лікарні в Брюховичах, де буде реабілітаційний центр для постраждалих від війни. Проект передбачає добудову до лікарні ще одного – третього – поверху та басейну. Про це повідомляє прес-служба Львіської міської ради.

Лікарня на вул. Івасюка, 74 у Брюховичах належить до підрозділів Першого ТМО Львова. Тут відновлюються люди після важких захворювань – інфарктів, інсультів, пневмоній тощо. Від початку повномасштабного вторгнення тут також проходять реабілітацію військові і поранені цивільні, тож виникла потреба у перебудові і розширенні лікарні для повноцінного реабілітаційного центру в межах проекту «Незламні».

За словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, у лікарні будуть нові зали для реабілітації, басейн, новий інклюзивний вхід. Також до приміщення добудують третій поверх, що дозволить збільшити кількість місць із 70 до 106.

Фото: візуалізація

Нагадаємо, у Львові замість квітів вчителям на 1 вересня закликають зробити донат на реабілітаційний центр.

Фахівці планують зберегти цінні риси архітектури, яка була сформована ще у 80-х роках. А на території центру облаштують благоустрій включно зі спортивними майданчиками. Також передбачено збір дощової води, щоби зменшити навантаження на систему каналізування.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк