У лікарнях Львова залишаються 3 постраждалих внаслідок російської атаки шахедами

Львів

Одна пацієнта перебуває у лікарні святого Пантелеймона, та двоє пацієнтів — у лікарні святого Луки

Після лікування з міських лікарень Львова виписали ще трьох постраждалих внаслідок атаки росіян 24 березня, станом на сьогодні, 31 березня, лікарі продовжують лікувати трьох пацієнтів. Про це повідомляє ЛМР.

Як уточнили у Першому медичному об’єднанні Львова, одна пацієнта перебуває у лікарні святого Пантелеймона, та двоє пацієнтів — у лікарні святого Луки. Динаміка усіх — позитивна, загрози життю немає.

Нагадаємо, 24 березня Львів зазнав атаки ворожих безпілотників. Були пошкоджені будівлі у різних районах міста та 7 міських автобусів. Внаслідок атаки до міських лікарень Львова звернулися 30 постраждалих: 29 отримали допомогу у лікарнях святого Пантелеймона та святого Луки, та 1 пацієнт — у травмпункті 5-ї міської лікарні

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Українців хочуть карати великими штрафами та тривалим ув’язненням за образу військових
  2. У центрі Львова невідомі нищать обладнання і сантехніку інклюзивної громадської вбиральні (ВІДЕО)
  3. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  4. На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
  5. На львівській митниці виявили партію екзотичних тварин (ФОТО)

Найчитаніше

  1. У Львові розпочинають ремонт ще однієї вулиці, на місяць перекриють рух транспорту
  2. Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
  3. У Львові люди масово скаржаться на клініку для наркозалежних
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
  5. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії