У ЛМР повідомили, де буде нове місце поховання загиблих Героїв
Поле на вулиці Пасічній дорівнює половині поля, яке є на вулиці Мечникова.
Львівська міська рада виділила нову ділянку у місті для захоронень загиблих воїнів на території колишнього Пагорба Слави на вулиці Пасічній, звідки раніше ексгумували останки радянських поховань. Про це повідомив керуючий справами виконкому Львівської міської ради Євген Бойко, передає Суспільне.
Таке рішення прийняли через те, що Поле почесних поховань у Львові біля Личаківського цвинтаря, де хоронять загиблих українських військових, майже заповнене, там залишилось 20 місць.
На полі Почесних поховано понад тисячу військових і місця там вже майже немає. Тому для нових поховань обрали ділянку на Пагорбі Слави, де раніше були могили радянських військових. Це буде поле почесних поховань №87 на вул. Пасічній.
“Поле на вулиці Пасічній дорівнює половині поля, яке є на вулиці Мечникова. Тому нам вистачить часу для того, щоб достойно підготувати великий загальноміський цвинтар, на якому ми будемо здійснювати поховання наших Героїв”, — сказав Євген Бойко.
Роботи з дослідження та ексгумації на Пагорбі Слави розпочали 1 травня. Їх проводив Меморіально-пошуковий центр “Доля” за дозволами Міністерства культури. Усі знайдені останки та надмогильні плити будуть перенесені на спеціально визначене місце на Голосківське кладовище.
varta1.com.ua: Новини
У Львові повністю відкриють для проїзду транспорту міст на вул. Кульпарківській
Повністю відкрити міст для проїзду планують під кінець наступного тижня
Козицький уточнив, скільки цілей було збито на заході країни
Зона відповідальності ПвК «Захід» – це 8 областей: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька та Чернівецька.
Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Олег загинув у бою 13 липня 2024 року поблизу населеного пункту Карлівка Покровського району Донецької області,
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі