У ЛМР вирішили питання стосовно поїздок на авто відвідувачів ресторану «Фешн» площею Ринок
На тлі скандалу з блогеркою на «Мерседесі»
Київська блогерка Вікторія (Анна) Краснова, відома за псевдонімом Девіл проїхалася закритою площею Ринок. Про це раніше повідомляла «Варта1». У Львівській мерії швидко відреагували на інцидент і вже вирішили питання, щоб такого більше не сталося.
З парковки ресторану «Фешн» більше не можна виїхати у пішохідну зону Львова Для цього на пл. Підкови – вул. Театральній встановили антипаркувальний стовпець. Виїхати з парковки ресторану, як і заїхати, можна лише через пр. Свободи.
«Люди, які приїжджають до Гарнізонного храму на міську церемонію прощання з нашими захисниками, могли та надалі можуть паркувати свої авто на пл. Катедральній.», - наголосили у міськраді.
Нагадаємо, вчора в мережі з’явилось відео, на якому водійка «Мерседеса», слухаючи російську музику, проїжджає через площу Ринок. Завдяки даним з камер відеоспостереження з’ясувалось, що у пішохідну зону автівка заїхала з парковки ресторану «Фешн» через вулицю Театральну.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі