У ЛОДА повідомили, коли на Львівщині запрацюють пости на в’їзді/виїзді в область
За рішенням комісії в області буде організовано 14 стаціонарних постів на межах в’їзду/виїзду у 5 областей. На цих постах буде організовано моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури. Про це повідомляла "Варта1".
Запрацюють такі пости уже від завтра. Про це розповів на щоденному брифінгу Львівської облдержадміністрації заступник голови ЛОДА, Тарас Грень.
Так, у ніч з 8 на 9 квітня, облаштують пости на в’їздах та виїздах з області, які будуть призначені для моніторингу стану здоров'я подорожуючих.
Вимірюватимуть температуру людям безконтактними термометрами.
Він також додав, що на постах чергуватимуть працівники поліції, рятувальники, а за необхідності — медики та нацгвардійці.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі