У Лук'янівському СІЗО від травм помер засуджений

У Києві в лікарні помер 22-річний засуджений, який відбував покарання у Лук’янівському слідчому ізоляторі та був госпіталізований до лікарні з численними травмами. Про це повідомив речник заступника міністра юстиції Юрій Маслак, пише ТСН з посиланням на «Громадське радіо».
«3 квітня мешканець Києва був засуджений за крадіжку. Того ж дня його доправили до Лук’янівського СІЗО. Спочатку його помістили до однієї камери, потім він почав неадекватно поводитися і проявляти буйство – битися головою об предмети, у стіну», - розповів він.
За словами Маслака, 5 квітня засудженого перевели до спеціалізованої камери у медичній частині, де через поранення, які він отримав у попередній камері, йому стало гірше. Після цього чоловіка госпіталізували до клінічної лікарні.
«Засуджений помер 9 квітня о 12:40 у відділенні реанімації Київської міської клінічної лікарні», - додав речник міністра.
Як зазначається, попередньо у чоловіка діагностували синці, забої та гематоми обличчя, а також відкриту черепно-мозкову травму.
Водночас Маслак наголосив, що лікарі не виявили слідів насильницької смерті, нині з тілом працюють судово-медичні експерти, які встановлюють остаточну причину смерті людини.
varta1.com.ua: Новини

Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції

Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО

У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Львівська мерія бореться з нелегальними вуличними фотографами (ФОТО)
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- Китайці воюють на території України: вже взяли в полон двох китайських військових - Зеленський (ВІДЕО)
Найчитаніше
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- У Львові поліцейські дістали з авто жінку з дітьми, яка з битою скоїла ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі