У Лукашенка підтвердили, що розмова із Зеленським у перші дні війни була і повідомили хто про це попросив

У Лукашенка відреагували на заяву Зеленського про вибачення

Формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко не вибачався перед президентом України Володимиром Зеленським під час телефонної розмови, яка відбулася в перші дні повномасштабного вторгнення РФ у лютому 2022 року. Про це заявила його прессекретарка Наталя Ейсмонт в понеділок, 6 січня, пише «Кореспондент».

Спікерка Лукашенка підтвердила, що розмова із Зеленським у перші дні війни була. За її словами, вона відбулася "виключно завдяки емоційній реакції молодшого сина Лукашенка Миколи, у якого в телефоні був особистий контакт Зеленського".

"У чому була суть тієї розмови: наш президент насамперед говорив про те, що конфлікт розгорівся на території України, на території Зеленського, і саме йому через деякий час доведеться більше, ніж будь-кому відповідати за загибель людей! Саме тому наш президент закликав сісти за стіл переговорів, що і було зроблено: 3 раунди переговорів у Білорусі і потім Стамбул. Жодних вибачень президент Білорусі у Зеленського не просив, з тієї простої причини, що вибачатися нам нема за що", - сказала Ейсмонт.

Читайте також: Президент України розповів про розмову з Лукашенком на початку повномасштабної війни
Нагадаємо, в інтерв'ю американському подкастеру Лексу Фрідману Зеленський розповів, що на другий-третій день війни Лукашенко в телефонній розмові вибачався за удари по Україні російських ракет із білоруської території і пропонував вдарити у відповідь по Мозирському НПЗ.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський