У Луцьку патрульні дістали водія з маршрутки через перевірку карантинних вимог (відео)

Новини УКРАЇНА

У Луцьку, патрульні затримали водія автобуса, який конфліктував з патрульними через перевірку дотримання карантинних вимог. Про це інформують «Волинські новини».

Під крики розлюченого натовпу поліція дістала з-за керма водія маршрутки і посадила в патрульне авто.

Водія, згодом, було госпіталізовано, у нього підозрюють перелом руки.

У патрульній поліції повідомили, що правоохоронці зупинили транспортний засіб для перевірки на дотримання карантинних вимог, однак водій вступив у конфлікт із поліцейськими.

Водія затримали, з’ясовуються всі обставини події.

[arve url=«https://youtu.be/s25mfnlRjG4» loop=«no» muted=«no» /]

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  2. У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
  3. У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
  4. У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
  5. Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні

Найчитаніше

  1. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  2. Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати
  3. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
  4. Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року