У Луцьку п'яний мопедист втікав від поліції між колоною, що супроводжувала загиблого Героя (ВІДЕО)

Результат приладу Драгер - 3,16 проміле, що у 15 разів більше допустимої норми

Вчора, 26 червня, близько 17-години, волинські патрульні отримали повідомлення про мотоцикліста, який небезпечно маневрує дорогою у напрямку вулиці Львівської. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Волинської області.

Патрульні виявили мотоцикл Viper, який підпадав під орієнтування. На законну вимогу зупинитися чоловік не відреагував та почав тікати у бік виїзду з міста. Під час втечі чоловік грубо проігнорував правила та проїхав між колоною, що супроводжувала загиблого Героя.

Інформацію негайно передали іншим екіпажам, за межами міста, із допомогою небайдужих водіїв, шляхом блокування, поліцейські зупинили мопед.

Під час спілкування із 44-річним керманичем інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловіку запропонували пройти огляд за допомогою приладу Драгер. Результат — 3,16 проміле, що у 15 разів більше допустимої норми.

Патрульні встановили, що водій тимчасово обмежений у праві керування транспортними засобами державною виконавчою службою, не мав права керувати транспортними засобами та вже вчиняв аналогічне правопорушення протягом року.

Поліцейські відсторонили водія від керування та склали протоколи за:

  • ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння);
  • ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка позбавлена права керування);
  • ч. 1 ст. 122-2 (Невиконання вимоги про зупинку);
  • ч. 3 ст. 126 (Керування особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) КУпАП та ряд інших адмінматеріалів.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  4. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  5. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський