У Львівській лікарні швидкої допомоги врятували життя 55-річного чоловіка (фото)

операція лшмд
операція лшмд

У Львівській лікарні хірурги провели складну операцію на хребті, врятувавши життя 55-річного пацієнта. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Малоінвазивно, з мікродоступу в 3 мм, медики ліквідували гнійні вогнища хребта, звільнивши спинний мозок та врятувавши таким чином життя чоловіку з Яворівщини.

Пацієнт звернувся зі скаргами на нестерпний біль у спині, затримку сечі та повне виснаження організму. Попередньо в іншому закладі чоловіку встановили діагноз спондилодисцит, тобто запальний процес в міжхребцевому диску та прилягаючих тілах хребців на декількох рівнях, множинні гнійники навколо хребта та перетискання спинного мозку.

«Для чоловіка це були справжні тортури — і він звернувся по допомогу до нас. Ситуація складна: сечі немає, нирки відмовляють, тиск низький. Зваживши всі ризики, медики прийняли рішення оперувати. Так, із застосуванням сучасних малоінвазивних методик, було ліквідовано гнійні вогнища хребта та звільнено спинний мозок. Операція пройшла вдало, стан пацієнта — стабільний. Сьогодні він уже відчуває значне полегшення та у чоловіка разом з апетитом прокинулось бажання жити та проходити реабілітацію», — розповіли в міській лікарні швидкої медичної допомоги.

Лікарі наголошують, що причинами розвитку спондилодисциту зазвичай є цукровий діабет, цироз, інфекційні захворювання нирок, ревматичні захворювання, спінальні травми, попередьо проведені операції на хребті та навіть тривала алкогольна залежність.

Медики вкотре закликають людей не нехтувати своїм здоров’ям та хоча б один раз на рік проходити планові медичні обстеження.