У львівській лікарні стало гірше дівчині, яка отримала 70% опіків тіла

iryna5
iryna5

Стан 26-річної Ірини Петрик, яку на початку липня вразило струмом на цистерні вантажного потяга і вона отримала 70% опіків тіла, важкий. Про це інформує Тvoemisto.tv.

Дівчину перевели на штучну вентиляцію легень. Минулого тижня її провели кілька висікань змертвілих тканин на тілі.

«Стан пацієнтки важкий, вона знаходиться в реанімації. Ми за неї боремося, але прогнозів ніяких не даємо. Втішного немає нічого. Зараз вона заінтубована, знаходиться на штучній вентиляції легень, бо у неї розвинулися проблеми з легенями. Мабуть, все ж таки струм уразив легені», – повідомив завідувач Центру термічної травми та пластичної хірургії 8-ї міської лікарні Василь Савчин..

Батьки Ірини приїхали  Волинської області і постійно знаходяться поруч з донькою.
«Знаю, що потреб в крові для Ірини зараз немає. Щодо коштів, то так, вони потрібні, адже не відомо, як довго вона перебуватиме ще у лікарні і яке буде подальше лікування. Багато медикаментів батькам доводиться купувати самим, хоча вони кажуть, що справляються. Тим не менше, є відкритий банківський рахунок, куди кожен бажаючий може фінансово долучитися», – повідомив Богдан Шведт, який організував допомогу для Ірини.

Конкретної потреби в ліках не має, тому що ліки постійно треба інші.
«Наприклад, минулого тижня доволі дорогі ліки передавали для сім’ї аж з Червонограда, бо у нас їх не було. У перші дні лікування для Ірини потрібен був «Альубумін», одна капсула якого коштує 2 тисячі гривень. А таких треба було чотири в день. Зараз знову потрібні інші антибіотики вартістю по 2,5 тис. грн. Їх треба 5 штук. Тому, думаю, родині фінансова допомога не завадить», – розвовів Богдан Шведт.

Номери карток для фінансової допомоги: 5168872770465812 (OTP), 5375414101276268 (mono), та 4149 4993 4416 9972 (мати Петрик Лариса Олександрівна)