У Львівській області 5 разів горіла суха трава

Рятувальники 5 разів ліквідували займання сухостою. Про це інформує ГУ ДСНС України у Львівській області.

Впродовж дня 25 квітня, рятувальники 5 разів здійснювали виїзди на пожежі сухої трави.

Так, о 15:21 год., надійшло повідомлення про займання сухої трави у с. Бовдури, Бродівського району, де вогонь знищив 6000 кв. м сухої трави. Пожежу вдалось ліквідувати о 18:30 год., було залучено 3 рятувальника та 1 одиниця спецтехніки.

Ще пожежі сухостою траплялись у с. Ковпин, Бродівського району, у с. Стрілковчиі, Самбірського району, де згоріла трава на площі 2000 кв. м, у с. Волиця, Буського району, та у м. Сокаль.

На місцях подій відбулось без постраждалих, та завдяки праці вогнборців вогонь вдалось приборкати не давши розповсюдитись на більші території, ліси та будинки.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю