У Львівській області чоловік викрав скутер

Вчора, 3 вересня, близько 20:30 год., у Стебнику відбулося викрадення скутера. Про це повідомляє Поліція Львівської області.

У 58-річного місцевого мешканця викрадено скутер, який він залишив припаркованим біля магазину на вулиці Дрогобицькій, у місті Стебник.

Впродовж години, правоохоронці розшукали викрадений скутер та встановили особу зловмисника — неодноразово судимого 52-річного мешканця міста Самбір.

Слідчі відкрили кримінальне провадження  за ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.  Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — до восьми років позбавлення волі.

Зловмисник затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Невдовзі суд обере йому запобіжний захід.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю