У Львівській області горів житловий будинок
Вчора, 11 червня, о 20:26 год., до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в с. Гірне, Стрийського району, на вул. Шевченка, 14. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області.
Пожежа сталася у цегляному житловому будинку, критому шифером, розміром 7×7 м.
На місці події працювали рятувальники місцевої пожежної команди с. Гірне, а також рятувальники 8-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Стрий.
О 21:04 год. пожежу локалізовано та о 21:21 год. повністю ліквідовано.
Вогнем знищено холодильник, стелю на площі 5 кв. м, речі домашнього вжитку на площі 3 кв. м, також пошкоджено вогнем стелю на площі 3 кв. м, двері на площі 0,5 кв. м.
До ліквідації пожежі залучили 5 фахівців особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
У результаті пожежі, ніхто не постраждав.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі