У Львівській області керівники підприємств присвоїли 400 тис грн
Під час досудового розслідування, правоохоронці встановили, що, у січні цього року, директори двох львівських ТзОВ уклали договір на виконання будівельно-ремонтних робіт на об’єкті у місті Яворів на загальну суму майже 1 млн грн. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Під час слідства було встановлено, що будівельні роботи були виконані з порушенням вимог проектно-кошторисної документації, підприємці внесли недостовірні відомості про обсяги і якість виконаних робіт, у тому числі про використані під час їх виконання матеріали.
Внаслідок таких дій, керівники двох ТЗОВ, скориставшись службовим становищем, привласнили близько 400 тис грн бюджетних коштів.
Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили речові докази.
Вчора, 16 травня, слідчі повідомили зловмисникам про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчиненні за попередньою змовою групою осіб) КК України
За цей злочин передбачено покарання — обмеження волі на термін від трьох до п’яти років або позбавлення волі на термін від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі