У Львівській області люди виявили біля поля рештки тварини (фото 18+)

73297030_701917860303225_2488801314578890752_o
73297030_701917860303225_2488801314578890752_o

Вчора, 9 листопада, в лісі, біля людських городів знайшли закопані рештки мертвого теляти. Про це інформує у «Facebook» С. Красів.

Було виявлено голову, шкіру, кістки, копита. Рештки знайшов собака місцевого мешканця, поки він гуляв у лісі.

Власник поля, біля якого знайшли рештки та місцевий мешканець викликали поліцію Львівської області, ветеринарну службу, старосту села, на території якого виявили страшну знахідку. Поліція розслідує справу.

Аналізи ветеринарна служба, на жаль, не змогла взяти, адже відсутнє так зване «м’яке тіло». Відтак, невідомо, чи тварина була здоровою і від чого вона померла, чим воно може бути заражено.

Поблизу немає домогосподарств, окрім притулку для свійських тварин «Приют домашнего типа «Уголёк»».

Люди просять зголоситись можливих свідків цієї події.

За інформацією громадської організації Environment People Law (EPL)/Екологія–Право–Людина (ЕПЛ), такі випадки — це порушення національного законодавства та становлять небезпеку для життя та здоров’я людей.

«Неналежне поводження із рештками загиблих тварин є загрозою для поширення небезпечних інфекцій, спільних для людини та тварини, таких як туберкульоз, бруцельоз та інші», — йдеться у статті на сайті організації.

"При виявлені решток тварин ніколи невідомо, що стало причиною їх загибелі та переносниками яких інфекцій вони є. Здебільшого, всі інфекції, якими можуть бути заражені свійські тварини є зооантропонозні, тобто такі, що можуть передаватися до людини.

Найбільш чутливі до цієї хвороби є велика рогата худоба, свині та кури. Бруцельоз уражає всі види сільськогосподарських тварин, а також може передаватися до людини. Ця хвороба характеризується лихоманкою, ураженням кісток і суглобів, серцево-судинної, ендокринної, нервової та інших систем організму. Часто тварини гинуть від сибірки, сказу, атипової пневмонії, збудники яких можуть зберігатися у трупах тривалий час. При розкладанні решток тварин здебільшого забруднюються ґрунти та ґрунтові води. Забруднена вода, яку ми споживаємо й служить фактором передачі збудників багатьох інфекційних захворювань.

ЗУ “Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною”, — визначає конкретний порядок поводження з рештками тварин і це в жодному разі не може бути розміщення їх у сміттєвих контейнерах чи будь-де просто неба.