У Львівській області очікується погіршення погодних умов

les-doroga-zima-tuman
les-doroga-zima-tuman

На території області очікується зміна фази опадів та зниження температури, у зв’язку із проходженням атмосферних фронтів з заходу та надходженням холодного повітря. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

30 листопада: дощ з переходом в мокрий сніг та сніг, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь. Вітер північно-західний 9–14 м/с, місцями пориви 15–20 м/с. Температура повітря впродовж доби від 2 °С морозу до 3 °С тепла.

1 грудня вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів. 2 грудня мокрий сніг та сніг, по півдню території значний, налипання мокрого снігу. Температура повiтря вночі 2–7 °С морозу, вдень від 2 °С морозу до 3 °С тепла.

Ускладнення погодних умов відповідає I рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, комунального господарства, будівельної галузі та до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

За умов поганих погодних умов, намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач.