У Львівській області патрульні викрили авто, які незаконно перевозили деревину (фото)
Три випадки, ймовірно незаконного, перевезення деревини виявили патрульні. Про це інформує патрульна поліція Львівсько області.
Вчора, близько 10 год., на автодорозі поблизу села Лапаївка, що у Пустомитівському районі, патрульні зупинили транспортний засіб Ranault Magnum з напівпричіпом, який перевозив очищену деревину, а саме кругляк. Під час перевірки інспектори з’ясували, що у водія немає документів на вантаж. На місце зупинки викликали слідчих Пустомитівського відділу поліції.
Близько 12 години, на автодорозі поблизу с. Дубина, Сколівського району, екіпаж патрульних виявив та зупинив автомобіль Урал. У водія, також, були відсутні документи на перевезення деревини. Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу Сколівського відділу поліції.
Аналогічна ситуація трапилася і о 16 год., на автодорозі у місті Стрий. Під час перевірки документів у водія транспортного засобу Scania, патрульні виявили відсутність дозволів на перевезення деревини. На місце події викликали слідчих Стрийського відділу поліції.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі