У Львівській області трактор збив пішохода

ДТП сталась 27 березня, близько 16:00 год., у селі Єлиховичі. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

46-річний мешканець міста Золочів, керуючи трактором «Т-150к», скоїв наїзд на 58-річного місцевого мешканця. Внаслідок ДТП, пішохід отримав тілесні ушкодження та був доправлений до лікарні.

Поліцейські з’ясовують обставини дорожньо-транспортної пригоди. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю