У Львівській області відновлюють рух дорогами, які пошкодила негода
Наразі, тривають роботи на ділянці дороги місцевого значення «Рожеве–Поляна». Це одна із автомобільних доріг місцевого значення у Старосамбірському районі, які постраждали внаслідок негоди, уночі з 3 на 4 липня. Про це інформує пресслужба ЛОДА.
«Зараз тривають роботи з відновлення останньої ділянки, де не було проїзду у с. Поляна», — розповів директор департаменту Орест Шуліковський.
Департамент підраховує збитки завдані негодою у Старосамбірському районі.
Нагадаємо, що у зв’язку з значними нічними опадами, на ділянках автомобільних доріг місцевого значення «Старява–Катино», «Рожеве–Поляна», «Гуманець–Райнова» був заблокований проїзд.
На двох дорогах «Старява–Катино», та «Гуманець—Райнова» відновили проїзд учора.
[gallery link=«file» columns=«2» ids=«204616,204617»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі