У Львівській області військовослужбовець освідчився під час присяги (відео)

Screenshot_1
Screenshot_1

Військову присягу на вірність українському народові склало 1369 військовослужбовців 184-го Навчального центру. Про це інформує Яворівська районна рада.

Вчора, 16 листопада, 1369 військовослужбовців 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, склали військову присягу на вірність українському народові.

Ритуал Військової присяги є святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. З цієї нагоди завітали представники влади, громадськості, військові капелани 184 НЦ та капелани США і Канади, рідні й близькі молодих воїнів.

“Ваше рішення стати на захист Батьківщини, патріотизм і відданість рідній землі є запорукою сили Збройних Сил України та нашої перемоги!”, — звернувся до військовослужбовців полковник Олександр Остапчук.

Священнослужителі благословили молодих воїнів, помолились за щасливе проходження їхньої служби та окропили всіх присутніх святою водою.

Після складанням присяги, вже традиційно, військовослужбовці пройшли урочистим маршем під супровід оркестру 184 Навчального центру.

Особливу атмосферу створив військовослужбовець молодого поповнення, які освідчився своїй дівчині. Таким було завершення складання Військової присяги.