У Львівській області водій на смерть збив неповнолітнього хлопця
Від отриманих травм, неповнолітній юнак загинув на місці пригоди. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Сьогодні, 16 лютого, близько 00.20 год., неподалік міста Моршин, сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій автомобіля «Сітроен», 29-річний мешканець району, скоїв наїзд на пішохода. Після цього він намагався втекти, однак невдовзі його затримали працівники поліції.
Пішохід, 17-річний мешканець району, загинув на місці події.
З’ясовано, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Зловмисник затриманий у порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере йому міру запобіжного заходу.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — від трьох до восьми років позбавлення волі, без права керувати транспортними засобами терміном до трьох років або без такого.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі