У Львівській області заблукали двоє грибників

Вчора пішли по гриби та не повернулися додому двоє грибників, їх знайшли рятувальники. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області.

1 серпня о 12:50 до рятувальників надійшло повідомлення, що 31 липня о 05:30 в сел. Розділ Миколаївського району пішов в ліс по гриби та заблукав чоловік, 1945 року народження.

О 14:50 загубленого знайшли та передали працівникам медичної служби.

Також вчора, 1 серпня о 20:17 рятувальники отримали повідомлення, що в м. Трускавець пішла в ліс по гриби та заблукала жінка, 1950 року народження. 

О 21:20 загублену знайдено, медичної допомоги жінка не потребувала.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Львівська мерія бореться з нелегальними вуличними фотографами (ФОТО)
  4. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
  5. Китайці воюють на території України: вже взяли в полон двох китайських військових - Зеленський (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  3. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
  4. У Львові поліцейські дістали з авто жінку з дітьми, яка з битою скоїла ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті