У львівській школі зафіксовано випадок захворювання на менінгіт: школу відмовляються закривати

shutterstock_598328486-678x381
shutterstock_598328486-678x381

Сьогодні, 11 жовтня, до адміністрації «Варта1» звернулася анонімно мати дитини, яка вчититься в ЗСШ № 82, яка знаходиться на вул. Шафарика, 13. Жінка повідомила, що у їх школі зафіксовано випадок захворювання дитини на небезпечне захворювання — менінгіт.

Батьки у розпачі, тому, що адміністрація школи відмовляється закривати школу на карантин.

Як повідомили власні джерела «Варта1» в управлінні освіти, такий факт дійсно був. Зафіксовано випадок захворювання однієї дитини.

«Управлінням освіти був виданий наказ. Це серозний мінінгіт вірусного походження. Закрити ні клас, ні школу не можемо», — розповіли джерелав управлінні.

У відомстві уточнили, що ця форма менінгіту не передається повітряно-крапельним шляхом, відповідно не може бути підставою до введення карантину в навчальний заклад.

ОНОВЛЕНО: Як запевнила у коментарі «Варта 1» директор ЗСШ 82, Тятяна Іванів загрози для дітей немає. Усі необхідні протиепідеміологічні заходи були проведені.

«Нас повідомили з лікарні, про те, що лежить дитина, з нашої школи з діагнозом »Менінгіт", але з формою, яка не передається повітряно-крапельним шляхом. Того ж дня нами було повідомлено Відділ Освіти, Управління освіти згідно інструкцій. В інші установи - Департамент охорони здоров'я повідомляє безпосередньо лікарня.

Також у школі нами було проведено ряд заходів протиепідеміологічних заходів - дезинфікація приміщень, яке ми робимо систематично щодня, провітрювання класної кімнати, шкільний лікар проводить щодня огляд дітей, а також проводить профілактичні бесіди. Також можу запевнити, що дана форма менінгіту не передається  повітряно-крапельним шляхом. Відповідно загрози зараження інших дітей немає." - запевнила директор школи.