У львівській лікарні одружився військовослужбовець (ФОТО)

Їх розписав командир

Вчора, 10 вересня, у Львові 26-річний військовослужбовець Петро одружився зі своєю коханою Аліною. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Наречений хотів, аби їх розписав його командир, а за свідка взяв побратима Вадима, який зараз проходить лікування та реабілітацію в центрі НЕЗЛАМНІ.

Церемонія відбулася на подвір'ї перед лікарнею Першого медобєднання. 

“Побратим приʼїхав і сказав: сьогодні одружуємося, ти - свідок. Під час розписки навіть забув про болі, весь час був в захоплені.  Був дуже радий, що побратим наважився на освідчення і одруження”, — зізнався Вадим Плиска.

Хлопці знаються між собою понад три роки,  службу починали в спецпідрозділі КОРД поліції. Тоді разом пішли в спеціальний авіаційний загін. Вадим уже три місяці перебуває на лікуванні в Центрі Незламні. Поранення отримав під час бойового завдання - групу накрили касетним градом. Від нього й отримав уламкові ураження. Мінно-вибухова травма хребта й пошкоджені нервові закінчення.  

Розписав молодят командир Сергій Науменко, який  очолює Управління авіації та поліції на воді Національної поліції України.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт